HotStyleMetin2-Forum Official
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


www.Hotstylemt2.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Donatia de 10 euro

In jos 
AutorMesaj
cosminmin




Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/07/2012

Donatia de 10 euro  Empty
MesajSubiect: Donatia de 10 euro    Donatia de 10 euro  EmptyMar Iul 24, 2012 3:10 am

Buna ziua Gm. Aseara am vrut sa donez 10 euro pentru un spartan de sura si am spus (Gm vreau sa donez acum). Mi-a raspuns |Ga|felix63 si mia dat urmatoarea adresa de email m0dfelix60 ca sa vorbesc cu el in legatura cu donatia. Ma intrebat daca am abonament pe ce retea sunt si daca am coduri reincarcabile. I-am spus ca nu sunt pe abonament si pe ce retea sunt si mia spus sa formez *120# si sa trimiti cate 3euro de 3 ori si un euro la final. Dupa mi-a spus ca s-a efectuat donatia si sa astept 12 ore ca o sa-mi apara la item shop. Astazi nu mia aparut si l-am contactat pe Gm felix. Acesta mi-a spus ca nu este a lui adresa de email. Era acelasi nume de la pm ca aseara deci eu cred ca ceva nu este in regula. Va rog eu mult sa ma ajutati in aceasta privinta. Va multumesc pentru timpul acordat. La revedere si o zi buna.
|
Sus In jos
 
Donatia de 10 euro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am donat 5 euro si nam primit nmk de ei
» Cum donez pentru set incepator de 11 euro?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HotStyleMetin2-Forum Official :: Prima categorie :: Idei Pentru A Imbunatati Sv-ul :: Plangeri/Reclamatii-
Mergi direct la: