HotStyleMetin2-Forum Official
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


www.Hotstylemt2.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Idei de imbunatatire a servarului rev

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Sebios1




Mesaje : 2
Data de înscriere : 20/11/2011

Idei de imbunatatire a servarului rev Empty
MesajSubiect: Idei de imbunatatire a servarului rev   Idei de imbunatatire a servarului rev EmptyMar Noi 29, 2011 11:40 pm

Mda.. M-am regandit cam pff idea cu palariile. Nu stiu ce aveam in cap. Dar in fine alte idei ceva mai reale Basketball bounce Implementarea armelor epice ca in trecut. Intradevar
ar trebui sa existe arme si armuri de lvl 127 120 etc. cum am mai zis cateva eventuri ridica binedispozitia playerilor. C-am atat in rest e un server frumos Very Happy
Sus In jos
Andrei8D




Mesaje : 7
Data de înscriere : 21/11/2011
Varsta : 28
Localizare : giurgiu

Idei de imbunatatire a servarului rev Empty
MesajSubiect: Re: Idei de imbunatatire a servarului rev   Idei de imbunatatire a servarului rev EmptyMier Noi 30, 2011 1:13 am

corect si daca am avea un forum mai frumos
Sus In jos
HotStyle




Mesaje : 19
Data de înscriere : 01/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Pt A Ma Gasi Apasa Search-- xD

Idei de imbunatatire a servarului rev Empty
MesajSubiect: Re: Idei de imbunatatire a servarului rev   Idei de imbunatatire a servarului rev EmptyJoi Dec 01, 2011 2:06 pm

Sunt de acord cu tine dar vezi ca Adminii decid totul!!!
Cu armele sunt de acord shi eventurile, dar as vrea sa mai adaug ca in magazine sa se vinda "oase de peste" macar si 25-30kk,
E inutil sa pierzi timpul ca sa prinzi peste pentru a primi acele oase
Sus In jos
http://detinoci.3dn.ru (Dar nu il folosesc la moment)
regelek90




Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/12/2011

Idei de imbunatatire a servarului rev Empty
MesajSubiect: Am Si Eu e Spus Cv:P   Idei de imbunatatire a servarului rev EmptyVin Dec 09, 2011 1:36 am

Mam gandit ca sa bagati niste flecustete.... niste potiuni 100% DE VIATA si de MANA Very Happy:P si inca cv
poate o sa fi de acord de fiecare data de o zi speciala precut ANUL NOU sa faci un EVENT MS CA MAI ASCULTAT sa ai o ZI BUNA Razz:P
Sus In jos
Continut sponsorizat





Idei de imbunatatire a servarului rev Empty
MesajSubiect: Re: Idei de imbunatatire a servarului rev   Idei de imbunatatire a servarului rev Empty

Sus In jos
 
Idei de imbunatatire a servarului rev
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Idei de imbunatatire a servarului
» idee pt imbunatatire joc:
» Idei pt forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HotStyleMetin2-Forum Official :: Prima categorie :: Idei Pentru A Imbunatati Sv-ul-
Mergi direct la: